Kurumsal

 

Tarihçemiz

 

ASMADEN İNŞ.TAAH.NAK.MAD.SAN.TİC.A.Ş.'ye ait KOMPLE AGREGA KIRMA YIKAMA ELEME TESİSLERİMİZ 2011 yılı başında, Astim Organize Sanayi Bölgesi 5.Cad.118 Ada 1 Parsel adresinde faaliyetlerine başlamış olup, tüm Aydınlılar'ın ve inşaat sektörünün hizmetindedir.
Ürünlerimiz TS 706 EN 12620+ A1 Türk Standartlarında Uygunluk Belgesine haizdir.
Firmamız Agrega Üretimi ve Satışı konusunda, CE Sertifikasına ( Markasına) sahiptir.

 

Misyonumuz

 

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak firmamız, çalışanlarımız, ilimiz ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilere marka güvencesini hissettirmektir. Bununla birlikte, agregaya ihtiyaç duyulan ve duyulacak her yerde kaliteli ve belgeli agrega kullanımını teşvik ederek dengeli ve sürekli büyüme ile sürdürülebilir karlılığı sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

 

En modern tesis, araç, ekipman, makine ve en ileri teknolojiyi kullanarak agrega kırma yıkama eleme sektöründe bölgemizde akla gelen ilk isim olmak. Yıkama ve eleme işleminde suyu tamamen geri kazanarak, sıfır atık hedefiyle ve yeşil bir tesiste yenilenebilir enerji ile üretim yaparak çevre dostu olmak.

 

Değerlerimiz

 

• Girişimcilik,
• Yaratıcılık,
• Verimlilik,
• Katılımcılık,
• Dürüstlük,
• Şeffaflık,
• Güvenilirlik,
• Değişime açıklık,
• İnsana ve çevreye saygı.
• Vatanseverlik.


 

Kalite Politikamız

 

Firmamız agrega ve madencilik sektöründe müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti, en kısa zamanda ve tüm beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayarak ve saygınlığını koruyarak ilerlemeyi ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli çağdaş hizmeti ilke edinmeyi, hedeflediği kaliteyi üretmeyi ve KALİTE’ nin sürekliliğini sağlamayı firmamız misyonu olarak görmüştür.

Tedarikçilerimizin, kuruluşumuzun KALİTE düzeyini arttırmakta önemli bir etken olduğunu kabul ederek tedarikçilerimizin performansını sürekli değerlendirip ürün kalitesindeki sürekliliği ve yükselmeyi sağlamayı hedeflemekteyiz.

Kalite Yönetim Sistemi etkinliğinin, çalışanlarımızla birlikte, SÜREKLİ İYİLEŞTİRME ile arttırılacağını taahhüt etmekteyiz.
Firmamız yeni istihdam alanları yaratarak toplumun gelişimine katkıda bulunmada, tüm çalışanların katılımıyla EĞİTİM’i zorunlu görmüştür.

Firmamız doğaya ve insana saygı çerçevesinde çevrenin kirlenmesini önlemeyi, sıfır atık hedefiyle üretim yapmayı, geri dönüşümü ve yenilebilir enerji üretmeyi hedefleyerek çevreyi korumada katkıda bulunmayı asli görevler olarak kabul etmektedir.

Firmamız gelişen güncel teknoloji ile, ürün ve hizmette KALİTE’yi yükseltmeyi, yenilik için araştırmacı, katılımcı ve girişimci olmayı gerekli ve zorunlu görmektedir.

İnsan yaşamının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması için, gelecek nesillere KALİTE’li eserler bırakmak hepimizin görevidir.